O Nas

Od lat dostarczamy rezultaty dla biur sprzedaży oraz marketingu.
Sprawdź kim jesteśmy i jak możemy ci pomóc.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową, która całą swoją wiedzę i uwagę skupia na branży deweloperskiej. Doświadczenie osób z naszego zespołu, którzy wcześniej zdobywali je w agencjach PR, marketingowych czy firmach deweloperskich, oraz czerpanie z najlepszych światowych praktyk, pozwala nam na efektywną współpracę z każdym, bez względu na to, gdzie realizuje daną inwestycję mieszkaniową.

 

WIZJA

Wyznaczamy nowe standardy dostarczania wartości w ramach kompleksowej obsługi marketingowej przedsięwzięć deweloperskich. Gdzie sukces jest konsekwencją wdrożenia spójnej strategii marketingowej, która faktycznie sprzedaje. Gdzie proces generowania leadów prowadzi do jasno określonych, zdefiniowanych w czasie i mierzalnych wyników. To przyszły standard obsługi marketingowej deweloperów.

 

MISJA

Z każdym dniem zwiększamy wśród deweloperów świadomość potencjału, który tkwi w profesjonalnych narzędziach generowania wartościowych leadów sprzedażowych. Pokazujemy jak zaprzęgnąć procesy i zaawansowaną analitykę, by realizować wyższe marże i sprzedawać efektywniej. Pokazujemy, na czym polega profesjonalny marketing dedykowany deweloperom oczekującym konkretnych wyników.

 

WARTOŚCI

Rzeczowość – wszystkie nasze działania opieramy na konkretnych planach, analizach i wskaźnikach mierzenia efektywności.

Profesjonalizm – jesteśmy doświadczonymi specjalistami branży nieruchomości. Znamy wyzwania deweloperów i potrafimy im sprostać.

Uważność – wsłuchujemy się w specyficzne potrzeby i oczekiwania każdego z klientów. Tworzymy dedykowane strategie dla każdej z inwestycji.

Nastawienie na cel – nasi klienci oczekują konkretów: efektywnej sprzedaży, większych zwrotów z inwestycji, ograniczenia czasu i kosztów obsługi marketingowej. Koncentrujemy się na wynikach finansowych – naszym podstawowym zadaniem jest maksymalizacja zysku dla klienta.

 

Pomożemy Ci
w zakresie

  • IOpracowania budżetu, strategii sprzedaży i wprowadzenia produktu na rynek
  • IIOpracowania nazwy, logotypu, branding, wizualizacji zawnętrznych i wewnętrznych, kart i rzutów mieszkań, strony internetowej
  • IIIDostarczenia odpowiedniej ilości leadów - klientów zainteresowanych zakupem mieszkań i domów

Poprowadzimy twoją inwestycję profesjonalnie i kompleksowo przez cały process marketingowo-sprzedażowy.

Referencje

Kompleksowa obsługa

MARKETINGOWA

Skuteczne wsparcie

BIURA SPRZEDAŻY

Wszystkie usługi dedykowane

deweloperom

Zaufali nam

Nasze realizacje

Twórcza Home

I AM FOR DEVELOPER zapewnia przedsiębiorstwom deweloperskim kompleksową obsługę inwestycji, na każdym etapie realizacji, z naciskiem na proces komercjalizacji...

Szczegóły

Wawer Park

Wawer Park prowadzimy marketingowo od początku planów powstania inwestycji...

Szczegóły

Katalog Rumiana House

Szczegóły