Strony internetowe dla deweloperów

Pokaż swoją inwestycję w Internecie!

Wycena w 15 minut

Strona internetowa, która spełni Twoje 2 najważniejsze cele:

Tworzymy strony www, które są atrakcyjne wizualnie i zwiększają sprzedaż nieruchomości.

01

Wizualna prezentacja inwestycji deweloperskich

Karty mieszkań, wizualizacje 3D czy zdjęcia inwestycji – to niezbędne elementy podczas sprzedaży domów i mieszkań na stronie internetowej dewelopera.

Pomożemy klientowi znaleźć to, czego szuka by zapoznał się z nieruchomością jak najlepiej.

02

Sprzedaż nieruchomości

Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa dla dewelopera zwiększa sprzedaż już od początku prowadzenia kampanii w Internecie.

Jako eksperci w branży deweloperskiej, wiemy jak wyróżnić Twoją inwestycję na tle konkurencji i pozyskać potencjalnych klientów.

Stworzymy stronę internetową od A do Z,
która zwiększy sprzedaż Twoich inwestycji

Analiza potrzeb
i konkurencji

Projektowanie
i tworzenie treści

Kodowanie

Zadbanie o monitoring
i optymalizację

Ale najpierw przeczytaj ten nagłówek

A potem ten

I na końcu ten

To właśnie UX w projektowaniu stron www!

Dzięki dobrze zaprojektowanemu UX na stronie inwestycji deweloperskiej, prowadzisz klientów krok po kroku do kontaktu z Twoją firmą.
Wiemy jak to zrobić!

Pokażemy Twoją inwestycję z najlepszej strony
01

Pokażemy Twoją inwestycję z najlepszej strony

Profesjonalna strona internetowa już w ciągu pierwszych 3 sekund pozwala na wzbudzenie u klienta potrzeby zakupu nieruchomości.

Wysokiej jakości zdjęcia w galerii i wizualizacje 3D pozwolą pokazać najważniejsze walory inwestycji.

Natomiast dobrze przygotowane treści na stronie umożliwią klientowi szczegółowe zapoznanie się z ofertą mieszkań lub domów.

02

Wersja mobilna i desktop

Tworzone przez nas strony internetowe dla deweloperów są w pełni funkcjonalne i umożliwiają przeglądanie na komputerze jak i urządzeniach mobilnych.

Dzięki temu dajemy klientom możliwość zapoznania się z Twoją inwestycją w dowolnym miejscu, o każdej porze.

03

Zgodna z wymaganiami Google

Czy wiesz, że Mieszkania Warszawa to fraza, którą potencjalni klienci wpisują aż 12 000 razy miesięcznie w wyszukiwarce Google? My tak!

Dlatego już na etapie analizy i projektowania uwzględniamy niezbędne wymagania Google, dzięki którym Twoja strona może znaleźć się wysoko na liście wyników.

Strona zgodna z zasadami SEO to krok do przodu w celu zwiększenia sprzedaży Twojej nieruchomości.

04

Wygodny system CMS + CRM

Wiemy, że podróż klienta nie kończy się na wypełnieniu formularza kontaktowego, dlatego zadbamy o integrację z CMS i CRM

Pierwszy z nich to system do zarządzania treścią na stronie inwestycji. Natomiast drugi, służy do zbierania adresów email, numerów telefonu i kontaktu z klientami.

Jako profesjonalna agencja możemy również nauczyć Twoich pracowników obsługi każdego z nich.

Dodatkowo łącząc stronę www z systemem sprzedaży mieszkań, klient który chce zakupić nieruchomość może sprawdzić status mieszkania w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dowie się, czy jest wolne, sprzedane lub w rezerwacji.

Profesjonalne strony www dzięki którym zdobędziesz więcej klientów

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie »
Twórcza Home
Twórcza Home

Twórcza Home

I AM FOR DEVELOPER zapewnia przedsiębiorstwom deweloperskim kompleksową obsługę inwestycji, na każdym etapie realizacji, z naciskiem na proces komercjalizacji...

Szczegóły
Wawer Park
Wawer Park

Wawer Park

Wawer Park prowadzimy marketingowo od początku planów powstania inwestycji...

Szczegóły
Katalog Rumiana House
Katalog Rumiana House

Katalog Rumiana House

Szczegóły

Sprawdź cenę strony internetowej dla Twojej inwestycji

Wycena w 15 minut

FAQ

01
Ile kosztuje strona internetowa w branży deweloperskiej?

Ilość czynników, które wpływają na to ile kosztuje strona www zależy od indywidualnych ustaleń z deweloperem, ponieważ każda inwestycja jest inna.

Zanim przystąpimy do prac, otrzymujesz kompleksową wycenę każdego z elementu tworzącego profesjonalną stronę internetową – logo, branding, treści, projekt, kodowanie, analityka.

Wyszukiwarka mieszkań, ilość podstron, oraz obecność dodatkowych funkcji i wtyczek to elementy, które wpływają na finalną cenę za stronę internetową dla dewelopera.

Można przyjąć, że koszt strony internetowej dla dewelopera oscyluje w granicach od 5000zł za proste strony docelowe (landing page) do 20 000zł za rozbudowane i bogate w zaawansowane funkcje witryny.

02
Czy wraz ze stroną internetową otrzymam projekt logo?

Oprócz projektu strony internetowej i etapu tworzenia treści wraz z jej kodowaniem możemy stworzyć dla Ciebie kompleksowy branding nieruchomości. Najczęściej jest to naturalna kolejność prowadzonych przez nas działań w zakresie obsługi marketingowej. Jednakże zakres działań jest zawsze uzgadniany szczegółowo z deweloperem.

Strony internetowe dla deweloperów, materiały reklamowe, media społecznościowe, czy projekt ulotek promocyjnych, to tylko fragment naszej oferty.

03
Czy mogę liczyć na wsparcie w generowaniu ruchu do strony www?

Jako profesjonalna agencja marketingowa, która jest silnie skupiona na zwiększaniu sprzedaży inwestycji deweloperskich wspieramy inwestorów na dalszych etapach marketingu nieruchomości.

Przygotowana strona www inwestycji to najważniejszy element działań internetowych. Jednakże bez odpowiedniego ruchu na niej wysokość sprzedaży nie spełni naszych oczekiwań.

Dlatego prowadzimy dla naszych klientów skuteczne kampanie w Google Ads, Facebook Ads i YouTube, by wzbudzić większe zainteresowanie inwestycją. Oprócz płatnych działań reklamowych, pozyskujemy ruch i klientów z wyszukiwarki Google w ramach pozycjonowania strony.

To niezwykle istotne by w atrakcyjny sposób pokazać inwestycję również poza stroną internetową na przykład za pomocą reklam graficznych na stronach przeglądanych przez potencjalnych klientów.

04
Gdzie mogę zobaczyć przykładowe strony internetowe inwestycji deweloperskich?

Klikając tutaj, znajdziesz przykładowe realizacje dla deweloperów z całej Polski. Dla każdego z nich wykonany projekt, był na indywidualne zamówienie, stąd masz pewność, że Twoja inwestycja będzie pokazana w oryginalny sposób.

05
Czy mogę zarządzać sam swoją stroną?

Tak, przedstawimy Tobie lub Twojemu zespołowi łatwy panel zarządzania, aczkolwiek w sytuacji gdy zechcesz zaktualizować stronę o zdjęcia z postępem inwestycji, najlepiej gdy to zadanie powierzysz naszemu doświadczonemu programiście.

Kontakt